Modelová řada

Obytné vozy a přívěsy značky ADRIA

Pro více informací o jednotlivých modelech Adria kontaktujte prodej karavanů.
Zcela nový Sonic. Představte si integrovaný obytný vůz navržen k maximálnímu užitku a prožitku. Harmonický a přehledný design, kde do sebe vše dokonale zapadá. Prostor je zde přesně definovaný a všechny Vámi požadované doplňky jsou dokonale při ruce. V jakoukoli denní dobu je zde ideální osvětlení. Toto je zcela nový Sonic od firmy ADRIA.
Naše uhlazené a schopné obytné vozy – crossovery řady Matrix, nabízí přemíru flexibilnosti. Pro rok 2017 jsme připravili nové designy interiérů, nové grafiky exteriéru a nové možnosti ve výběru podvozkových vozů, kam patří Citroen Jumper (modely Axess), Fiat Ducato (modely Plus) a Renault Master na modelech Supreme.
Vyberte si z modelů Matrix Axess na podvozku Citroenu, jejichž ideální vlastnosti zahrnují i Truma topení. Další variantou je vyšší vybavová řada Plus na podvozku Fiat. Pokud ale chcete ten nejlepší crossover mezi obytními vozy, pak si vyberte model Supreme na podvozku Renaultu Master s teplovodním topením Alde.
Řada Coral se svým zeštíhleným profilem exteriéru a novým interiérem ve stylu podkrovního bytu (díky své vzdušnosti a prosvětlenosti) patří mezi ikonické a nejprodávanější vozy. Nově s možností nástavby na Citroenu Jumper nebo Fiatu Ducato. Tato stylová a praktická vozidla nabízí špičkové pohodlí a všestrannost.
Nová řada Coral XL nabízí inteligentní rozvržení umožňující pohodlné obývání vozu i větším rodinám. Nový interiér s novou kuchyní a koupelnou v hotelovém stylu společně s komfortními postelemi zajišťují nejvyšší pohodlí na cestách.
Zbrusu nová řada Coral XL je měřítkem pro stylové, krásné a praktické alkovny. S variantou podvozku Citroenu Jumper nebo Fiatu Ducato nabízí tyto obytné vozy nové možnosti rodinám a početným skupinám hledajícím ještě větší dobrodružství v bohatém prostoru a více možnostech ubytování.
Nová řada Compact se pyšní důmyslným a kompaktním navržením vnitřního prostoru zahrnující novou Smart kuchyni, koupelnu Ergo, jídelní kout, pohodlnou ložnici a optimalizovaný úložný prostor, také ale nový vzhled exteriéru.
Nová řada vozů Compact nasazuje laťku vysoko všem ostatním malým obytným vozům svými chytrými vnějšími rozměry, které z nich dělají pravé městské obytné vozy. Nyní přináší ještě více prostoru ve vnitřku vozu a více možností při vašich prázdninových dobrodružstvích. Vestavěny do podvozku Citroenu Jumper nebo Fiatu Ducato ztělesňují novou originální alternativu.
Nový Compact s funkcí SlideOut nabízí všechny výhody řady Compact zahrnující nový vzhled interiéru, chytrou kuchyni, koupelnu Ergo a jedinečný přídavný prostor ložnice. Interiér je zcela utěsněn a elektronicky ovladatelné 70 centimetrové rozšíření vám umožní jednoduše vytvořit dlouhé podélné nebo královské postele při malé délce vozu. Vyzkoušejte SlideOut technologii na našem sedlčanském autosalonu, prodejna ADRIA karavany Sedlčany.
Řada společnosti Adria plná mrštných a přizpůsobivých vestaveb nesoucí jméno Twin nabízí neuvěřitelně praktické a pohodlné táborníky pro rychlé přesuny nebo i delší dovolené. Vybírat můžete modely od 5m až do 6,4m délky vozu. Pro sezónu 2017 nabízíme i nové designy interiéru, novou kuchyň, koupelnu a další nové doplňky.
Atraktivně navržené kempovací vestavěné vozy na podvozku Fiatu Ducato s výběrem barev exteriéru a širokou škálou modelů. Všechny jsou vyvinuty v souladu s Adria Thermo normami a s nespočtem doplňků.
Nový Active – víceúčelový výletník, vám umožní podnikat cokoliv co se vám zlíbí. Poskytuje skvělou základnu pro kempování, díky níž si vychutnáte plnými doušky vaše nadšení pro sport a aktivní outdoor životní styl. Kdykoliv se vám zlíbí opustit denní rutinu, nový Active je připraven, ať už toužíte jet kamkoliv.
V prodeji od jara 2017 na autosalonu ADRIA karavany Sedlčany.


Pro více informací o jednotlivých modelech Adria kontaktujte prodej karavanů.

scroll up