Přejít na hlavní obsah

Active

Hrát si. Spočinout. Každý den.

S víceúčelovým obytným vozem Active si můžete opravdu hrát a spočinout každý den. Je skvělý na hraní, pro ty, kteří mají zálibu ve venkovních sportech. Stačí nasednout a vyrazit, zůstat mimo domov. Každodenní dojíždění do práce, běhání do školy, cesta na nákup, večerní procházka? Žádný problém. Vyberte si Active Base, ideální vozidlo pro každodenní použití vhodné pro přenocování nebo Active Pro, plně vybavené, s kuchyňkou a obě s výsuvným prostorem na spaní.

 

Twin Active - vestaby - Adria - Campers4U

 

Celková délka (mm) 4999
Celková šířka (mm) 1960
Celková výška (mm) 2035/1999
Počet sedadel 5+1
Počet lůžek 5 (verze Pro 4)
Provozní hmotnost (MRO, kg) 2204 (verze Pro 2384)

 

Uspořádání

Podívejte se na jednotlivé varianty

Active Base
Active Base

Active Base

5+1 5 (4)

Active Pro
Active Pro

Active Pro

5+1 5 (4)

 

Twin Active - vestaby - Adria - Campers4U

 

Vlastnosti interiéru

MPC je skutečně víceúčelové vozidlo, které se rychle změní z každodenního vozidla na obytný vůz. Obývací prostor je efektivně navržen tak, aby bylo vše na správném místě, a při otevřeném výsuvném prostoru na spaní je další místo nad hlavou neocenitelné.

Vlastnosti interiéru

MPC je skutečně víceúčelové vozidlo, které se rychle změní z každodenního vozidla na obytný vůz. Obývací prostor je efektivně navržen tak, aby bylo vše na správném místě a při otevřeném výsuvném prostoru na spaní je další místo nad hlavou neocenitelné.

 

Active

Active je přestavěný Renault Trafic s výběrem nejnovějších motorů Renault 2,0 l Euro6.d, s asistenty řidiče a s výběrem kol z lehkých slitin.

Compact - obytné auto - Adria - Campers4U

Vnější prvky

Ubytování až pro 4 osoby (Pro) a 5 osob (Base). Motor Renault Euro6.d 2,0 l, výběr pomůcek pro řidiče.Hbitý, délka 4,99 m a výška 2,035 m (volitelně pod 2 m). Styling automobilu s novou grafikou, kompletní LED světlomety. Volitelná markýza a černá výsuvná střecha s kolejnicemi (v bílém Active).

Compact - obytné auto - Adria - Campers4U

Vnější prvky

Výsuvná střecha s integrovaným prostorem na spaní. Okna s ochranou soukromí.