Přejít na hlavní obsah

Active

Active

Hrát si. Spočinout. Každý den.

S víceúčelovým obytným vozem Active si můžete opravdu hrát, spočinout a používat ho každý den. Je to váš základní tábor pro outdoorové aktivity a sport! Dostatek úložného prostoru pro vaše outdoorové vybavení a životní prostor, abyste byli blízko přírodě. Snadné přestavění pro ubytování až pro pět osob s rozkládacím lůžkem v obytném prostoru a lůžkem pod sklopnou střechou. Používejte jej každý den jako hlavní nebo druhé rodinné auto. Homologovaná sedadla pro šest cestujících, včetně velké pohyblivé lavice.

 

Active - vestavby - Adria - Campers4U

 

Celková délka (mm) 4999
Celková šířka (mm) 1960
Celková výška (mm) 2035/1999
Počet sedadel 5+1
Počet lůžek 5 (verze Pro 4)
Provozní hmotnost (MRO, kg) 2235/2370

 

Uspořádání

Podívejte se na jednotlivé varianty

Active Base
Active Base

Active Base

5+1 5

Active Duo
Active Duo

Active Duo

5 4

Active Pro
Active Pro

Active Pro

5+1 5

 

 

Vlastnosti interiéru

MPC je skutečně víceúčelové vozidlo, které se rychle změní z každodenního vozidla na obytný vůz. Obývací prostor je efektivně navržen tak, aby bylo vše na správném místě. Díky otevřenému vyklápěcímu prostoru na spaní je další místo nad hlavou neocenitelné.

Vlastnosti interiéru

MPC je skutečně víceúčelové vozidlo, které se rychle změní z každodenního vozidla na obytný vůz. Obývací prostor je efektivně navržen tak, aby bylo vše na správném místě a při otevřeném výsuvném prostoru na spaní je další místo nad hlavou neocenitelné.

 

Renault

Nový Renault Trafic - kabina a prvky interiéru:

Renault
  • 1 NOVÝ DESIGN PALUBNÍ DESKY
  • 2 NOVÉ DEKORATIVNÍ OBLOŽENÍ
  • 3 NOVÝ VOLANT
  • 4 NOVÉ PLUBNÍ PŘÍSTROJE (barevné na přání)
  • 5 NOVÉ OVLÁDÁNÍ KLIMATIZACE
  • 6 NOVÉ MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉMY (EasyLink nebo EasyLink Nav)
  • 7 NOVÝ DVEŘNÍ PANEL
  • 8 NOVÉ ODKLÁDACÍ PROSTORY
  • 9 NOVÉ DRŽÁKY VELIKOSTI KING SIZE
  • 10 NOVÁ NABÍJEČKA PRO SMART PHONE

 

Active

Navrženo a zkonstruováno pro integraci s novým Renault Trafic, díky čemuž je jízda potěšením, s novým výkonným a efektivním motorem Euro6D Full ve čtyřech variantách – 2,0 l / 110 HP / 130 HP / 150 HP / 170 HP. Nový Renault Trafic má přepracovaný exteriér a novou kabinu s novými usnadňujícími funkcemi a pomůckami pro řidiče.

Active - vestavby - Adria - Campers4U

Vnější prvky

Nová dynamická přední část a vnější styl. Nové pokročilé asistenční systémy včetně EasyLink audio & navigace a elektrická sklopná zrcátka. Nové FULL LED světlomety. K dispozici jsou další stylingové balíčky. Nová dynamická přední část a styling exteriéru. Nový identifikační znak Renaultu. Nová řada motorů. Nový výběr designů 16'' a 17'' litých kol.

Active - vestavby - Adria - Campers4U

Vnější prvky

Volitelná couvací kamera.