Přejít na hlavní obsah

Představujeme Supersonic

Předposlední květnový týden, těsně před pomyslným zahájením camperské sezóny, Adria představila svůj nový vůz, který je vůbec tím nejluxusnějším ve své kategorii. V rámci oficiálního představení ve slovinském přístavním městě Portorož jsme si ho mohli nejen prohlédnout, ale dokonce i vyzkoušet. 

První, co vás na autě upoutá, je sofistikovaný, elegantní design, který je patrný nejen z čistých linií vozu, ale zvláště díky luxusnímu minimalistickému interiéru, který působí moderně a přitom nadčasově. 

Novinkou je také integrace podvozku a volba motoru. Supersonic je integrován do podvozku značky Mercedes-Benz, která je synonymem luxusního, elegantního designu a precizního zpracování a hlavně výkonu.

Supersonic samozřejmě vyniká i svým vybavením. V exteriéru oceníte například vzduchové difuzory, kameru na couvání a multifunkční LED světla Hella, markýzu nebo vnější vyhřívaná a elektricky ovládaná zrcátka. 

Moderní obytné prostory byly navrženy s vizí nekompromisního pohodlí, luxusu a praktičnosti. Můžete si vybrat z několika rozvržení, nebude však chybět prostorná obývací část, inovativní minimalistická kuchyně s nejlepšími spotřebiči, pohodlná ložnice a velká luxusní koupelna. 

O Supersonicu vám řekneme více na našich pobočkách, v případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat. 

ADRIA ADRIA