Přejít na hlavní obsah

Primože Rogliče na Tour de France doprovází rodina v novém Sonicu

Jeden z nejlepších cyklistů světa Primož Roglič, který je také jedním z globálních ambasadorů značky Adria, odjel na věhlasný závod Tour de France 2022 za podpory své partnerky a rodiny v novém obytném voze Sonic Plus

Primož Roglič je slovinský závodní cyklista, který jezdí za Team Jumbo-Visma. Začínal jako skokan na lyžích, ale po zranění, které utrpěl v roce 2007, přešel na cyklistiku. Na Tour de France 2017 se Roglič stal prvním Slovincem, který vyhrál etapu. V září 2019 vyhrál celkovou klasifikaci závodu Vuelta a España a stal se tak prvním Slovincem, který vyhrál závod Grand Tour. Na závěrečném stupni vítězů skončil také na Giru d'Italia 2019 (celkově třetí) a na Tour de France 2020 (celkově druhý), kde se stal prvním Slovincem ve žlutém klubovém trikotu, než těsně prohrál s krajanem Tadejem Pogačarem. V roce 2020 vyhrál Vueltu a España a obhájil tak titul z roku 2019. V roce 2021 získal zlatou olympijskou medaili v časovce jednotlivců. Poté si dojel pro třetí vítězství na Vueltě v řadě. V letech 2019 až 2021 strávil Roglič rekordních 75 týdnů jako cyklista číslo 1 ve světovém žebříčku UCI v silničním závodě mužů a dvakrát skončil koncem roku na prvním místě.  

Během letošní Tour de France ho jeho partnerka Lora a rodina mohou při závodě podporovat a dodávat mu síly z pohodlí obytného vozu Sonic Plus, který je bezkonkurenční pro cestování ve stylu, výkonu i pohodlí.

 

 

ADRIA ADRIA