Přejít na hlavní obsah

Spustili jsme Mango Drive

Spustili jsme Mango Drive - platformu pro půjčování karavanů a obytných vozů

 

Toužíte po dobrodružství a neomezených možnostech cestování, ale nechcete investovat do drahého vozu? Nebo naopak. Pořídili jste si karavan nebo obytný vůz značky Adria, ale nemáte na něj čas celý rok? Právě pro vás je tu Mango Drive s nabídkou pronájmu obytných vozů a karavanů Adria přímo od majitele. 

 

Mango Drive je Airbnb na kolech

 

Mango Drive je unikátní webová platforma, která propojuje soukromé majitele obytných vozů a karavanů Adria s těmi, kteří chtějí svobodně a komfortně objevovat svět. Funguje na principu Airbnb - majitelé karavanů nebo obytných aut půjčují své vozy prověřeným registrovaným uživatelům za finanční odměnu.  

 

Půjčte si karavan nebo obytný vůz

Láká vás svobodně a komfortně objevovat svět karavanem nebo obtyným vozem, ale nechce se vám investovat do drahého vozu? Chcete zjistit, zda by vás tento typ dovolené bavil? Na dovolenou nejezdíe tak často, aby se vám koupě vozu vyplatila. Na všechny otázky je odpovědí Mango Drive. Na této platformě si můžete obytný vůz nebo karavan jednoduše vypůjčit a po vaší dovolené ho vrátit zpět majiteli. Vy si užijete dovolenou a ušetříte starosti plynoucí z celoročního vlastnictví vozu. 

 

Nechte váš vůz vydělávat

 

Mango Drive je tu pro všechny campers nadšence, majitelé vozů Adria, kteří však nemají na své obytky a karavany čas celý rok. Platforma Mango Drive umožňuje majitelům vozů Adria své vozy jednoduše pronajímat. Stačí se zaregistrovat do systému Mango Drive, a když zrovna necestujete, můžete svůj vůz půjčit dalším ověřeným cestovatelům. Do registrace přijímáme jen vozy značky Adria ve skvělém technickém stavu. 

 

Máte otázky? Navštivte webové stránky Mango Drive. Máte -li další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

 

Tak co, jdete do toho s námi?
ADRIA ADRIA