Přejít na hlavní obsah

Zveme vás na veletrh Adria Campers4U -

Nejpopulárnější vozy Adria uvidíte jen na našem soukromém veletrhu

Představte si cestovat světem s domovem v zádech, možnost zastavit kdekoli se vám zlíbí, obdivovat západy slunce zpoza své markýzy nebo vycházet na ranní procházku po pláži přímo z postele. S vozy Adria se tento sen může stát skutečností. Cestování karavany a obytnými vozy je nejen pohodlné, ale i stylové!

Máme pro vás skvělou zprávu - první dvě listopadové soboty 4.11. a 11.11. od 10 do 18 hodin jsme se rozhodli uspořádat speciální veletrh Adria Campers4U. Budete mít jedinečnou příležitost prohlédnout si ty nejlepší a nejpopulárnější modely Adria v soukromí našeho vlastního veletrhu. Veletrh bude probíhat na všech našich českých pobočkách - v Brandýse nad Labem, Příbrami i Olomouci. Po celou dobu konání akce vám budou k dispozici naši zkušení prodejci, kteří vám zodpoví i ty nejzvídavější otázky.

Ještě nemáte s obytným vozem nebo karavanem žádnou zkušenost? Nevadí. Ukážeme vám všechny výhody a atributy jednotlivých modelů a pomůžeme vybrat ten, který se nejlépe hodí k vašemu životnímu stylu.

Tak, co na to říkáte? Přijedete se k nám podívat?

Místa konání veletrhu:


Tak na viděnou na veletrhu!

Tým Adria Campers4U

ADRIA ADRIA