Přejít na hlavní obsah

Obytný vůz nebo karavan na zkoušku

Campers4U přináší svým zákazníkům zcela unikátní nabídku, díky které můžete prožít dobrodružství na cestách s našimi obytnými vozy, vestavbami nebo karavany, a pokud se rozhodnete pro koupi, část výdajů na půjčení vám odečteme od konečné ceny vozidla. Tato nabídka je ideální pro každého, kdo uvažuje o koupi obytného vozu, ale ještě není úplně rozhodnutý, nebo pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet, jaké to je žít na cestách, než se pustí do vlastního dobrodružství.

Jak to celé funguje? Velmi jednoduše! Stačí si u nás zapůjčit obytný vůz, vestavbu nebo karavan a vydat se s ním na cesty. Pokud se do 60 dnů od vrácení vozu rozhodnete, že byste si chtěli podobný vůz pořídit, odečteme vám částku odpovídající až 14dennímu půjčovnému z finální kupní ceny vozidla. 

Je důležité zmínit, že tato nabídka se vztahuje pouze na stejný typ vozidla, jaký jste si půjčili. Jinými slovy, pokud si půjčíte karavan, můžete využít tuto skvělou možnost při koupi karavanu, a stejně tak s obytným vozem. Akce je navíc limitována a nelze ji kombinovat s jinými slevami nebo cenovými akcemi. Nicméně, pokud plánujete financování nového vozidla prostřednictvím úvěru, operativního leasingu nebo protiúčtu, můžete tuto nabídku bez problémů využít.

Nabízíme tuto jedinečnou možnost všem našim zákazníkům na pobočkách v Brandýse nad Labem, Příbrami a Olomouci. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Odkaz na půjčovnu v Brandýse nad Labem

Odkaz na půjčovnu v Olomouci